Hakkımızda

2010 yılında  kurulmuş olan ULU PALET sektörde aynı ismiyle günden güne sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren ahşap palet konusunda sıfır ve ikinci el üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz Her ebatta ve yüksek stok kapasitesi ile ikinci el palet, sıfır palet, plastik palet ve taşıma sandıkları tedarikini ve aynı zamanda firmalarınızdaki ahşap hurdalarınızı alıp geri kazandırma işini yapmaktadır. Hizmetlerimiz arasında palet kiralama, yurt içindeki paletlerinizi geri toplama operasyonlarını da kapsamaktadır. 

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede palet sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ULU PALET, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Ulu Palet firmamız, Sıfır Palet ve İkinci El Palet Hizmetini yıllardır kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirmektedir. İkinci El Palet, Sıfır Palet, Plastik Palet, Taşıma Sandıkları, Ahşap Hurdaları, Hurda Ahşap Toplama, Geri Dönüşüm Palet, Hurda Palet Toplama, Palet Kiralama, Palet Satış, Palet İmalat, Sandık Palet, Cp Palet, Özel Sipariş Üzerine Palet, Tahta Palet, Euro Ahşap Daha Birçok Palet Çeşitlerinin İmalatında Kusursuz Hizmet Vermektedir.